Nowy Obniżka! GORSZE NIŻ ŚMIERĆ

GORSZE NIŻ ŚMIERĆ

9788383573151

  • Kod wew.: 064165
  • Autor: HUNTER C.
  • Wydawnictwo: FILIA
  • Rok wydania: 2024
  • Ilość stron: 474
  • Oprawa: MIĘKKA
  • Wymiary: 135X205
  • ISBN: 978-83-8357-315-1
  • Kod EAN: 9788383573151

Więcej szczegółów

45 Szt.

34,90 zł brutto

-15,00 zł

49,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Północ.

Wezwanie do odizolowanego gospodarstwa rolnego na obrzeżach Oksfordu.

Człowiek zastrzelony z bliska, w kuchni.

---------

„Jedna z najlepszych pisarek powieści kryminalnych, jaką nosił świat”Mark Billingham

„Inspektor Fawley powraca lepszy niż kiedykolwiek”Shari Lapena

„Wciągająca, emocjonująca, pełna napięcia i nieprzewidywalna”Karin Slaughter

Wszystko wskazuje na tragicznie zakończoną kradzież z włamaniem, ale inspektor Adam Fawley podejrzewa, że jest w tym coś więcej.

Kiedy policja odkrywa związek z głośną sprawą kryminalną z przeszłości, w której chodziło o morderstwo dziecka i rzekomą pomyłkę sądową, prasę ogarnia szaleństwo.

Nagle zespół Fawleya znajduje się pod lupą, obserwowana uważniej niż kiedykolwiek. A kiedy człowiek zaczyna grzebać w przeszłości, ma duże szanse natknąć się na kilka zakurzonych szkieletów w szafie…

Szósty pogmatwany thriller autorki bestsellerówThe Sunday Times, Cary Hunter – książka, której nie da się odłożyć. Coś w sam raz dla fanów Shari Lapeny, Claire Douglas i Lisy Jewell.