Sprzedaż Dobrej Książki

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dostawa

Email Drukuj PDF
Wysyłka i zwroty

Książki na terenie kraju dostarcza firma kurierska Siódemka. Klient może odebrać też zamówiony towar w siedzibie firmy: Sprzedaż Dobrej Książki 83-110 Tczew, ul. Piaskowa 3

Przekazanie zamówienia do realizacji następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin.

Do terminu oczekiwania na przesyłkę należy doliczyć czas dostarczenia zamówionych książek przez firmę kurierską (od 1 do 5 dni roboczych).

Zwroty

1/ Klient ma prawo dokonać w ciągu 14 dni zwrotu towaru bez podania przyczyny. Termin liczy się od dnia odebrania przesyłki przez Klienta. W takim przypadku SDK zwróci otrzymane od Klienta płatności.

2/ Klient może poinformować o odstąpieniu od umowy mailem wypełniając odpowiedni formularz i wysyłając go na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub składając oświadczenie na piśmie. Klient może skorzystać z wzoru oświadczenia:

Sprzedaż Dobrej Książki Alicja Bartosińska, 83-110 Tczew, ul. Piaskowa 3

Ja (imię i nazwisko Klienta) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: (nazwy kupionych przedmiotów)

Data zawarcia umowy to (data), data odbioru przedmiotów (data)

Imię i nazwisko: (imię i nazwisko kupującego)

Adres: (adres klienta)

Data: (data odstąpienia od umowy)

Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej)

3/ Klient nadaje przesyłkę na adres: Sprzedaż Dobrej Książki Alicja Bartosińska, 83-110 Tczew, ul. Piaskowa 3

4/ W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Klientowi koszt odesłania towaru do wysokości 11,50 zł.

5/ Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach zakupów w SDK nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów:

- w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

- w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić.

6/ Sprzedaż Dobrej Książki Alicja Bartosińska 83-110 Tczew, ul. Piaskowa 3 oświadcza, iż zobowiązuje się do dostarczenia rzeczy bez wad z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

 

 

Newsletter

WydawcyGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 
Jesteś tutaj: Nasza firma Regulamin Dostawa