Sprzedaż Dobrej Książki

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Regulamin

Email Drukuj PDF
Korzystanie z serwisu

Księgarnia internetowa SDK jest prowadzona przez Sprzedaż Dobrej Książki Alicja Bartosińska z siedzibą w 83-110 Tczew, przy ul. Piaskowej 3, posługującej się numerami NIP: 593-127-11-46 oraz Regon: 192069630, zarejestrowaną przez Prezydenta Miasta Tczewa pod nr 5638, zwaną w treści niniejszego Regulaminu "SDK".

 

Regulamin obowiązuje każdego Klienta Księgarni internetowej SDK (zwanego w niniejszym Regulaminie "Klientem"), niezależnie od wybranego przez niego sposobu zamówienia towaru.

 

SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Przyjmujemy zamówienia złożone telefonicznie (tel. 58 777 43 28 lub 777 36 81), faksem (58 777 32 05) lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

2. Oferta księgarni internetowej SDK ma charakter wiążący przez okres jej prezentacji na stronie sprzedazdobrejksiazki.pl i do czasu wyczerpania zapasów danego tytułu w magazynie
3. SDK  dokłada wszelkich starań, aby oferta precyzyjnie odzwierciedlała rzeczywistość. Ze względu na możliwość wystąpienia błędów podczas aktualizacji ( stanów magazynowych, cen, parametrów technicznych ) informacje zawarte na stronach księgarni nie mogą być traktowane jako oferta w świetle wymogów Kodeksu Cywilnego. ( o ile nie zaznaczono inaczej)


4. Warunkiem realizacji zamówienia jest założenie indywidualnego konta Klienta.


5. Zamówienia realizowane są według kolejności ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów.

6. Cena wyświetlana przy tytule nie obejmuje opłaty za dostawę. Na ostateczny koszt zamówienia składa się cena towaru plus cena przesyłki uzależniona od wybranego przez Klienta rodzaju płatności.

7. Zamówiony towar na terenie Polski dostarcza firma kurierska Siódemka. Koszty wysyłki przy przedpłacie wynoszą: 11,50 zł, w wypadku zapłaty przy odbiorze (za pobraniem): 15,50 zł.

8. Koszty i forma wysyłki za granicę powinny być Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

9. Koszt wysyłki pokrywa Klient. Przy zamówieniach przekraczających kwotę 200,00zł - koszt wysyłki na terenie Polski pokrywa SDK.

10. Klient wybiera w formularzu zamówienia wiążący sposób zapłaty i przesyłki. W tytule zapłaty należy podać NUMER ZAMÓWIENIA.

11. Towar wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze) lub od dnia wpływu przedpłaty na konto SDK.

12. Od ceny detalicznej udzielamy rabatu, który jest uwzględniony w formularzu zamówienia.

13. Do wysłanego towaru dołączamy fakturę lub paragon, którą należy zachować w wypadku reklamacji.

14. Dokonując zakupu w księgarni internetowej SDK Klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury VAT bez podpisu lub paragonu.

15. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. Zm.) dane osobowe Klienta zostaną wprowadzone do bazy danych sprzedazdobrejksiazki.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich modyfikacji.

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE


1. Regulamin wchodzi w życie z momentem opublikowania go na niniejszej stronie internetowej.

2. SDK zastrzega sobie prawo do zmiany w Regulaminie. Zmiany wchodzą w życie po opublikowaniu ich na niniejszej stronie internetowej.

Newsletter

WydawcyGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Jesteś tutaj: Nasza firma Regulamin Sposób realizacji zamówienia